wtorek, 4 sierpnia 2015

Ohayo!

Cześć. Utworzyłam tego bloga, aby wstawiać tu moje opowiadania, a raczej fanfici kpopowe. ^^
Są wakacje, a mi się nudzi, więc to jest jedna z moich form rozrywki. :D
Mam nadzieję, że miło mnie przyjmiecie.
Papa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz