World Of Fanfics
wtorek, 4 sierpnia 2015
Ohayo!
Cześć. Utworzyłam tego bloga, aby wstawiać tu moje opowiadania, a raczej fanfici kpopowe. ^^
Są wakacje, a mi się nudzi, więc to jest jedna z moich form rozrywki. :D
Mam nadzieję, że miło mnie przyjmiecie.
Papa <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz